FAQs Complain Problems

चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन

शिर्षक आर्थिक वर्ष मिति दस्तावेज
चौमासिक खर्चको विवरण, पौष २०८० ८०/८१ Friday, December 29, 2023 - 08:25 PDF icon चौमासिक खर्चको विवरण, पौष २०८०.pdf
चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन (स्वास्थ्य शाखा, आ. व. २०७९।०८०) ७९-८० Wednesday, July 12, 2023 - 15:13 PDF icon चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन (स्वास्थ्य शाखा, आ. व. २०७९।०८०).pdf
चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन (न्यायिक समिति, आ. व. २०७९।०८०) ७९-८० Monday, July 10, 2023 - 11:52 PDF icon चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन (न्यायिक समिति, आ. व. २०७९।०८०).pdf
दोस्रो चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन (न्यायिक समिति, २०७९) ७९-८० Tuesday, March 21, 2023 - 11:52 PDF icon दोस्रो चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन (न्यायिक समिति, २०७९).pdf
कृषि प्राविधिक प्रगति प्रतिवेदन वडा नम्बर १ ७९-८० Wednesday, March 15, 2023 - 11:34 PDF icon कृषि प्राविधिक प्रगति प्रतिवेदन वडा नम्बर १.pdf
कृषि प्राविधिकहरुको प्रगति प्रतिवेदन ७९-८० Tuesday, March 14, 2023 - 12:12 PDF icon कृषि प्राविधिकहरुको प्रगति प्रतिवेदन ।.pdf
प्रथम चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन (स्वास्थ्य शाखा, २०७९) ७९-८० Wednesday, March 1, 2023 - 12:43 PDF icon प्रथम चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन (स्वास्थ्य शाखा, २०७९).pdf
आ. व. २०७९।०८० को योजनाको प्राविधिक प्रगति विवरण - वडा नं. २ ७९-८० Thursday, February 23, 2023 - 13:01 PDF icon आ. व. २०७९।०८० को योजनाको प्राविधिक प्रगति विवरण - वडा नं. २.pdf
आ. व. २०७९।०८० को प्रथम चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन - कृषि तथा पशु विकास शाखा ७९-८० Wednesday, February 22, 2023 - 11:56 PDF icon आ. व. २०७९।०८० को प्रथम चौमासिक प्रगति प्रतिवेदन - कृषि तथा पशु विकास शाखा.pdf
पोषण कार्यक्रमको २०७९ श्रावण देखि माघ सम्मको प्रगति प्रतिवेदन ७९-८० Thursday, February 16, 2023 - 17:17 PDF icon पोषण कार्यक्रमको प्रगति प्रतिवेदन (श्रावण-माघ, २०७९).pdf

Pages